ראשי » לייף סטייל » 5 שאלות שנשאלות תמיד במהלך ראיון עבודה

5 שאלות שנשאלות תמיד במהלך ראיון עבודה

ריכזנו עבורכם מספר טיפים לפני ראיון עבודה ואילו חמשת השאלות נשאלות כמעט תמיד במהלך ראיון עבודה

ספר לנו על עצמך

המראיין מצפה שתגיד לו מדוע אתה חושב שאתה כשיר לתפקיד.

נסה לענות על שאלות על עצמך על ידי חשיפה בכמות הנכונה של מידע אישי. אתה יכול להתחיל לחלוק חלק מהאינטרסים והחוויות שלך כאלו שאינם חייבים להיות קשורים ישירות לרקע המקצועי שלך. לדוגמה, אתה יכול לדבר על התחביבים שלך. או שאתה יכול לתאר איפה גדלת, איפה למדת ומה הניע אותך לבחור בדרך הקריירה המסוימת הזו. אתה יכול גם לספר כמה עובדות מהנות על העבר שלך שיגרמו לך להראות כאדם חיובי.

מדוע עלינו להעסיק אותך?

המראיין רוצה לדעת אם אתה המועמד הטוב ביותר לתפקיד.

מומחי משאבי אנוש רוצים לדעת האם יש לכם את כל הכישורים הנדרשים. היו מוכנים להסביר בדיוק מדוע אתם המועמדים שצריך לקבל לעבודה. דבר בביטחון בעת ​​תשובות על השאלות, תאר בקצרה מה יש לך להציע ולמה אתה צריך לקבל את התפקיד.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

מה התכונה החזקה ביותר שלך?

המראיין מנסה להבין את התכונות שיעשו אותך כשיר לתפקיד.

שאלה זו היא שאלה שמראיינים כמעט תמיד שואלים. כאשר הם שואלים אותך לגבי התכונה החזקה ביותר שלך, עליך להתמקד בלספר על המאפיינים שלך הרלוונטיים ביותר בכל הנוגע לתפקיד המשרה שאתה רוצה למלא. אם תעשה זאת היטב, זה בהחלט יעזור לך להתבלט מעל המתחרים שלך.

לאיזה משכורת אתה מצפה?

המראיין רוצה לדעת כמה אתה מצפה להרוויח.

נראה כי שאלה זו חשובה פחות מהאחרות, אך התשובה שלך עליה עשויה לעשות את ההבדל בין קבלת התפקיד לבין מישהו אחר שמתחרה על אותה משרה,ויכולה להראות אם אתה מעריך את עצמך.

מדוע אתה רוצה את העבודה הזו?

המראיין רוצה לגלות מה אתה יודע על העבודה והחברה.

שאלה זו נותנת לך את האפשרות להטביע רושם טוב מאוד על ידי הצגת הידע שלך לגבי החברה. מסיבה זו, עליכם להקדיש את הזמן הדרוש לחקר החברה, מוצריה, השירותים, התרבות והמשימה שלה. היו כנים כשאתם מספרים להם מה הופך אתכם למועמד הטוב ביותר לתפקיד והמשיכו להתייחס לדברים שאתם באמת אוהבים בחברה ובתפקיד.